Bezpieczny Lokalizator 3.5

【免費工具App】Bezpieczny Lokalizator 3.5-APP點子

Bezpieczny Lokalizator od bezpieczniej.pl

Teraz możesz lokalizować bliską Ci osobę za darmo, bez zbędnych kosztów i podpisywania umów z Operatorem. Łatwe w obsłudze rozwiązanie, które w każdej chwili pozwoli

【免費工具App】Bezpieczny Lokalizator 3.5-APP點子

na zlokalizowanie telefonu z dokładnością nawet do 1 metra (za pomocą wbudowanego modułu GPS jaki posiada Twoja komórka).

Instrukcja instalacji krok po kroku pod adresem: http://www.bezpieczniej.pl/info-menu-10-37.html

Bezpieczny lokalizator to rewolucyjne rozwiązanie oferujące lokalizowanie osoby

【免費工具App】Bezpieczny Lokalizator 3.5-APP點子

lub zgubionego telefonu za darmo! Wykorzystując telefon komórkowy możesz sprawdzić: gdzie jest Twoje dziecko, co się dzieje z bliską Ci osobą, lub nawet odnaleźć zgubioną komórkę. Tylko od Ciebie zależy do czego użyjesz Bezpiecznego Lokalizatora.

Instalujesz Bezpieczny Lokalizator na telefonie z systemem Android, logujesz się do Swojego konta na bezpieczniej.pl lub rejestrujesz nowe (w aplikacji lub poprzez www), aktywujesz konto (e-mail aktywacyjny). Jeśli aplikacja poprosi Cię o podanie numeru telefonu wyzwalacza lokalizacji wprowadzasz go w aplikacji. Następnie uruchamiasz proces nasłuchiwania za pomocą przycisku START - i to wszystko!

Dowiedz się jak poprawnie skonfigurować telefon do pozycjonowania w 3 różnych trybach na www.bezpieczniej.pl.

Po poprawnym zainstalowaniu i sparowaniu aplikacji wraz z kontem na bezpieczniej.pl wykonaj połączenie z numeru telefonu wyzwalacza na numer pozycjonowany z zainstalowaną i uruchomioną aplikacją - pierwsze połączenie zapisuje wyzwalacz zdefiniowany w panelu, wszystkie kolejne połączenia z telefonem aktualizują już tylko jego pozycję.

Aplikacja uruchomiona działa w tle jako proces monitorujący aktywność połączenia - gdy nadejdzie połączenie z telefonu wyzwalacza następuje pozycjonowanie telefonu za pomocą modułu GPS i wysłanie danych o pozycji na serwer bezpieczniej.pl do Twojego konta użytkownika.

Zmianę numeru wyzwalacza można wykonać z poziomu Panelu użytkownika w portalu, należy jednak pamiętać, że aby zmiany zostały zapisane w aplikacji na telefonie należy po zapisaniu nowego numeru wykonać jeszcze jedno połączenie ze starego numeru (aby nowy numer został pobrany z serwera jako aktualny wyzwalacz).

【免費工具App】Bezpieczny Lokalizator 3.5-APP點子

Zapamiętaj:

Tylko połączenia przychodzące z numeru telefonu zdefiniowanego w panelu jako wyzwalacz aktywują aktualizację pozycji, która prezentowana jest na mapie w prywatnym Panelu użytkownika portalu bezpieczniej.pl.

Płacisz tylko za jednorazowe skuteczne połączenia z Internetem po pozycjonowaniu GPS/AGPS pozycji w telefonie, połączenie jest możliwe po przez GPRS, 3G lub Wi-Fi: koszt połączeń z Internetem uzależniony jest od stawki Twojego operatora.

W nowej wersji Bezpiecznego Lokalizatora dodaliśmy powiadomienie sms ze współrzędnymi lokalizacji. Możesz również ustawić sms'y jako opcję awaryjną (kiedy brak zasięgu do transmisji danych).

Oszczędność:

Metoda funkcjonowania Bezpiecznego Lokalizatora oparta jest o moduł GPS w telefonie, nie musisz kupować dodatkowych lokalizatorów sprzętowych, ładować dodatkowych baterii. Brak dodatkowego abonamentu GSM do lokalizacji pozycji w najdokładniejszej technologii GPS/A-GPS. Po prostu instalujesz darmową aplikację i rejestrujesz konto w portalu bezpieczniej.pl!

Koszt połączenia z Internetem naliczany jest w urządzeniu pozycjonowanym, które posiada uruchomioną aplikację Bezpiecznego Lokalizatora. Lokalizowanie uruchamiane jest gdy aplikacja ma status nasłuchiwania (START) i zostanie wywołane połączenie z numeru wyzwalacza, wystarczy wykonać próbę połączenia (puszczenie tzw. "strzałki", "głuchacza").

Projekt bezpieczniej.pl jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

【免費工具App】Bezpieczny Lokalizator 3.5-APP點子

DOTACJE NA INNOWACJE - Inwestujemy w waszą przyszłość

【免費工具App】Bezpieczny Lokalizator 3.5-APP點子

【免費工具App】Bezpieczny Lokalizator 3.5-APP點子

【免費工具App】Bezpieczny Lokalizator 3.5-APP點子

免費玩Bezpieczny Lokalizator 3.5 APP玩免費

免費玩Bezpieczny Lokalizator 3.5 App

Bezpieczny Lokalizator 3.5 APP LOGO

Bezpieczny Lokalizator 3.5 LOGO-APP點子

Bezpieczny Lokalizator 3.5 APP QRCode

Bezpieczny Lokalizator 3.5 QRCode-APP點子
熱門國家系統支援版本費用APP評分上架日期更新日期
未知Android
Google Play
3.7.6
App下載
免費
1970-01-012015-04-23