Duszniki City Walk

【免費旅遊App】Duszniki City Walk-APP點子

CITY WALK polsko-český audioprůvodce po Dusznikách-Zdroji je bezplatná aplikace určená pro smartfony a tablety postavená na systémech Windows Phone, Android, iOS. Do zařízení je vestavěn GPS modul, který Vás na území Duszniků-Zdroje lokalizuje a jako průvodce Vás bude provázet po 20 největších pamětihodnostech našeho města. V aplikaci jsou i GPS údaje okolních turistických tras a aktuální kalendář akcí.

Léčivé, podalpské klima, minerální prameny rašelinové koupele, zóna aktivní turistiky a hudební festivaly - objevte poklady ukryté v Dusznikách-Zdroji.

【免費旅遊App】Duszniki City Walk-APP點子

Duszniki-Zdrój se neptají na věk, nehodnotí lidi podle vzhledu a nepředpokládají, že každý, kdo je jako turista navštíví, se sem přijíždí léčit. Je to výjimečné místo pro lidi, kteří ocení klid a ticho, ale jsou připraveni na zajímavé zážitky. Klid třídy premium, který nabízíme, tvoří dobré zvyky, které zde panují, a vůle zajistit podmínky pro odpočinek všem, kdo se chtějí odpoutat od stresu každodenního života. Atmosféra města splňuje požadavky turistů, kteří nesnesou nudu. Nikde jinde nenajdete tak bohatou nabídku aktivního odpočinku. Můžeme nabídnout mnoho magických tras, po nichž lze putovat s holemi nebo na kole daleko od městského shonu. Duszniki splňují i očekávání milovníků projížděk na koni a sjezdového i běžeckého lyžování.

Aplikace používá GPS, aby zjistila pozici uživatele a v jaké vzdálenosti od uživatele se nacházejí objekty představované v aplikaci. Za účelem vypnutí zjišťování pozice je nutno přejít na obrazovku nastavení aplikace. Když je zjišťování pozice GPS vypnuté, aplikace zobrazuje vaši pozici v centru města Duszniki.


【免費旅遊App】Duszniki City Walk-APP點子

Aby aplikace zajistila přístup k nejčerstvějším informacím, stahuje přibližně 20 Mb údajů, když uživatel spustí aktualizaci obsahu. Během práce aplikace se stahují rovněž fotky a stopy GPX ve chvíli jejich zobrazení. Pokud se chcete vyhnout nákladům spojeným s mobilním transferem, použijte WiFi síť.

【免費旅遊App】Duszniki City Walk-APP點子

免費玩Duszniki City Walk APP玩免費

免費玩Duszniki City Walk App

Duszniki City Walk APP LOGO

Duszniki City Walk LOGO-APP點子

Duszniki City Walk APP QRCode

Duszniki City Walk QRCode-APP點子
熱門國家系統支援版本費用APP評分上架日期更新日期
台灣 TaiwanWindows
Windows 市集
1.0.0.0
App下載
免費
2013-11-062014-10-02