Hangi Kampanya ? HD

【免費生活App】Hangi Kampanya ? HD-APP點子

“Hangi Kampanya?”, Garanti Bankası kredi kartlarının sunduğu tüm kampanyaları anında cebinize getiren uygulama!

Bu uygulama ile Bonus, Money, Flexi, Miles&Smiles kredi kartı, American Express ve Paracard'a özel kampanyalar, bulunulan lokasyona özel olarak harita üzerinde görüntülenebiliyor. Sektöre ve markaya özel aramalarla kart sahipleri arama yaparak sahip oldukları karta özel kampanyalara ve kampanya detaylarına kolayca ulaşabiliyor. Takip etmek istenen kampanyalar için “Favorilerime Ekle” özelliği de kullanılabiliyor. Ayrıca beğenilen kampanyalar, kullanıcının sevdiklerine önerebilmesi için sosyal ağlarda paylaşılabiliyor.

【免費生活App】Hangi Kampanya ? HD-APP點子

Uygulama üzerinden Garanti kredi kartı olmayanlar, ilgilendikleri kampanyadan yararlanmak için herhangi bir Garanti kredi kartına sadece 2 adımda başvurabiliyor.

kredi kartlarınıza özel son dakika organizasyonları, partileri ve konserleri ile ilgili de sadece siz haberdar olabilirsiniz. İlgilendiğiniz kampanyaları harita üzerinde görür, Yol Tarifi seçeneği ile kampanyadan yararlanacağınız lokasyona anında ulaşabilirsiniz.

【免費生活App】Hangi Kampanya ? HD-APP點子

Dilerseniz Hangi Kampanya ile istediğiniz kredi kartına sadece 2 adımda kolaylıkla başvurabilirsiniz.

Tam Benlik başlığının altında Favori kampanyalarınızı görüntüleyebilir, Size Önerdiklerimiz seçeneği ile ise sahip olduğunuz kartlar ile ilgilendiğiniz sektörleri seçerek size kampanyaların önerilmesini sağlayabilirsiniz.

Hangi Kampanya, tüm Garanti kredi kartlarının kampanyalarını kapsamaktadır.

【免費生活App】Hangi Kampanya ? HD-APP點子

免費玩Hangi Kampanya ? HD APP玩免費

免費玩Hangi Kampanya ? HD App

Hangi Kampanya ? HD APP LOGO

Hangi Kampanya ? HD LOGO-APP點子

Hangi Kampanya ? HD APP QRCode

Hangi Kampanya ? HD QRCode-APP點子
熱門國家系統支援版本費用APP評分上架日期更新日期
未知Android
Google Play
1.4
App下載
免費
1970-01-012015-03-11