Kalkulator Wymienników

【免費醫療App】Kalkulator Wymienników-APP點子

Kalkulator Wymienników® Medtronic

【免費醫療App】Kalkulator Wymienników-APP點子

To bezpłatna aplikacja mobilna stworzona przez firmę Medtronic (www.pompy-medtronic.pl), na telefony i tablety z systemami iOS i Android, służąca do obliczania ilości wymienników węglowodanowych i białkowo – tłuszczowych oraz kcal w posiłkach. Aplikacja przeznaczona jest dla osób z cukrzycą oraz wszystkich, którzy chcą kontrolować ilość spożywanych kilokalorii. Dodatkowo, pozwala ona na wprowadzanie i tworzenie listy własnych produktów, potraw i posiłków.

Mamy nadzieję, że dzięki tej aplikacji będzie Ci łatwiej uzyskiwać dobre wyniki leczenia, które pomogą w utrzymaniu zdrowia przez długie lata.

【免費醫療App】Kalkulator Wymienników-APP點子

ŹRÓDŁA

【免費醫療App】Kalkulator Wymienników-APP點子

Przy tworzeniu aplikacji wykorzystane zostały dane z książeczki „Liczymy Kalorie” pod red. H. Kunachowicz z Instytutu Żywności i Żywienia im. prof. dra med. Aleksandra Szczygła w Warszawie oraz wzory obliczeń otrzymane z Samodzielnego Publicznego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Warszawie, Oddziału Klinicznego Diabetologii Dziecięcej i Pediatrii, filii przy ul. Działdowskiej 1.

DLACZEGO STWORZYLIŚMY TĘ APLIKACJĘ ?

【免費醫療App】Kalkulator Wymienników-APP點子

Szacowanie ilości wymienników lub ilości kilokalorii w posiłkach to jedno z najtrudniejszych zadań, z którymi boryka się osoba z cukrzycą. Naszym zdaniem to jeden z trudniejszych aspektów leczenia. O ile w obliczeniach właściwych dawek insuliny może być pomocna pompa insulinowa Paradigm wyposażona w Kalkulator Bolusa, o tyle w określaniu ilości wymienników musisz radzić sobie sam. Bez odpowiednich narzędzi nie jest to łatwe zadanie. Dlatego też postanowiliśmy ułatwić Ci życie stwarzając aplikację, którą będziesz mógł mieć zawsze przy sobie i która pozwoli Ci korzystać z możliwości obliczenia wymienników w każdej sytuacji.

免費玩Kalkulator Wymienników APP玩免費

免費玩Kalkulator Wymienników App

Kalkulator Wymienników APP LOGO

Kalkulator Wymienników LOGO-APP點子

Kalkulator Wymienników APP QRCode

Kalkulator Wymienników QRCode-APP點子
熱門國家系統支援版本費用APP評分上架日期更新日期
未知Android
Google Play
1.0
App下載
免費
1970-01-012015-04-22
未知iOS
App Store
1.0
App下載
免費
2014-05-052015-06-04