Nirvana Hotel

【免費旅遊App】Nirvana Hotel-APP點子

Değerli misafirimiz, NIRVANA Lagoon Villas Suites & SPA’da konaklamanızla ilgili birçok işlemi, bundan böyle HotelChk ile mobil cihazınız üzerinden kolayca planlayabilir, tatiliniz için kendinize ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. 

 

HotelChk İle Neler Yapabilirsiniz?

Henüz otele gelmeden, uygulama üzerinden bilgilerinizi girerek Check-In ve Check-Out işlemlerinizi hızlandırabilir, konaklamanızla ilgili tercihlerinizi iletebilir, A La Carte Restoran, Spa Rezervasyonu, Oda Servisi ve odanız için ekstra taleplerinizi, otelinize anında iletebilirsiniz. 

【免費旅遊App】Nirvana Hotel-APP點子

 

Kalacağınız otelin animasyon, kutlama gibi tüm etkinliklerinden anlık olarak haberdar olabilir, ülkenizdeki güncel haberler için gazetelere göz atabilir veya otelinizin görsellerini sosyal medya üzerinden sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Dilerseniz etkinlikleri mobil cihazınızın takvimine ekleyerek hatırlatma alabilirsiniz.

 

Ayrıca uygulama içerisinde yer alan E-Store’lar sayesinde, tatilde ihtiyaç duyabileceğiniz bir çok ürünü tek dokunuşla kolayca satın alabilirsiniz!

【免費旅遊App】Nirvana Hotel-APP點子

 

Daha fazla tatil için, HotelChk’in ayrıcalıklarla dolu dünyasını siz de keşfedin!

免費玩Nirvana Hotel APP玩免費

免費玩Nirvana Hotel App

Nirvana Hotel APP LOGO

Nirvana Hotel LOGO-APP點子

Nirvana Hotel APP QRCode

Nirvana Hotel QRCode-APP點子
熱門國家系統支援版本費用APP評分上架日期更新日期
未知Android
Google Play
1.0.2
App下載
免費
1970-01-012015-04-23