Počasí++

【免費個人化App】Počasí++-APP點子

Mimořádně přesná předpověď počasí! Aplikace Počasí Vám přináší ty nejpřesnější informace o počasí v České republice.

Díky této aplikaci budete konečně přesně vědět, jaké počasí právě je, jaké bude a kde se právě teď vyskytují srážky.

【免費個人化App】Počasí++-APP點子

Komplexní, profesionální a přesné informace o počasí v České republice tak budete mít vždy sebou díky tomu, že aplikace zobrazuje aktuální povětrnostní podmínky, jak byly fyzicky v terénu naměřené na observačních stanicích rozmístěných po celém území Česka. Předpovědi počasí pro vybrané lokality se sestavují z podkladů numerického modelu, který byl navržen i pro území Česka.

***** Výhody plné verze *****

* Aplikace bez reklam

【免費個人化App】Počasí++-APP點子

* Živé dlaždice s předpovědí

* Animované ikony

PODPORA: V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se aplikace nás neváhejte kontaktovat na adrese: support@windowsphonemasters.com

【免費個人化App】Počasí++-APP點子

Aplikace Počasí OBSAHUJE

* GPS poloha: informace o aktuálním stavu počasí v lokalitě, kde se aktuálně nacházíte a detailní vývoj počasí na následující hodiny.

* SOUČASNÝ STAV POČASÍ: Podrobné informace o aktuálních povětrnostních podmínkách získané ze zpráv METAR profesionálními meteorologickými stanicemi, které jsou fyzicky v terénu rozmístěny.

【免費個人化App】Počasí++-APP點子

* RADAR: Aktuální poloha srážek na podkladě Google maps nad celým územím Česka a Slovenska, včetně animace.

* REGIOPOČASÍ: Detailní předpověď počasí pro Vaše město nebo v obec. Předpověď na 10 dní je krokována na 4 denní periody. Také si můžete prohlédnout detailní hodinový vývoj počasí ve Vaší lokalitě až na dva dny dopředu.

* ŽIVÉ DLAŽDICE: Informace o předpovědi a aktuálním stavu počasí

【免費個人化App】Počasí++-APP點子

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

* Proč v aplikaci najdete aktuální stav počasí jen z některých lokalit?

Protože se Vám snažíme nabídnout profesionální a opravdu velmi přesné údaje o aktuálním stavu počasí. Po celém území České republiky je rozmístěno jen několik profesionálních meteorologických observačních stanic, které monitorují stav počasí na našem území a tyto údaje automaticky zasílají do celosvětové databáze METAR.

【免費個人化App】Počasí++-APP點子

* Proč v Regiopočasí najdete jen některé lokality?

Protože Vás nechceme zavádět! Předpovědi počasí pro vybraná města v naší aplikaci jsou sestavovány na základě výstupů z numerického předpovědního modelu ECMWF, což je střednědobý numerický model navržen a kalibrován i pro orografickými podmínky Česka. Terén našeho území je velmi členitý a numerický model ECMWF tvoří horizontální mřížka s uzly s rozlišením 25 km. Na 25 km úseku se přitom nachází množství obcí. Různé jiné aplikace zjistí Vaši přesnou polohu a obec ve které se nacházíte, avšak předpověď není častokrát pro Vaši obec ani počítaná numerickým modelem. Tak nastávají i situace kdy Vám jiné aplikace pro lokalitu A, která se nachází v nadmořské výšce 700 metrů a pro lokalitu B v nadmořské výšce 400 metrů, která je vzdálena od lokality A horizontální 5 km nabídnou stejnou předpověď počasí, což v žádném případě nemůže být pravda.

【免費個人化App】Počasí++-APP點子

免費玩Počasí++ APP玩免費

免費玩Počasí++ App

Počasí++ APP LOGO

Počasí++ LOGO-APP點子

Počasí++ APP QRCode

Počasí++ QRCode-APP點子
熱門國家系統支援版本費用APP評分上架日期更新日期
中國 ChinaWindows
Windows 市集
1.4.0.132
App下載
¥8.00
2014-09-232014-10-01
香港 Hong KongWindows
Windows 市集
1.4.0.132
App下載
HK$10.00
2014-09-232014-10-01