TerasPark Outlet

【免費購物App】TerasPark Outlet-APP點子

Teras Park Outlet Artık Cebinizde

Teras Park Outlet, en kolay kullanımlı ve en kapsamlı mobil uygulamasıyla şimdi Android cihazlarda, her an sizinle…

Denizli’de yenilikçi mobil uygulamalarını ilk defa hayata geçiren Teras Park Outlet, Google Play’den indirilen uygulamalarla bir çok farklı ve ayrıştırıcı özelliği bir arada sunuyor. Mağaza bulma, otopark uygulaması, sosyal medya bağlantısı ve alışveriş sepeti gibi bir çok özelliği içinde barındıran mobil uygulamalar, Android sahibi Teras Park Outlet ziyaretçileri tarafından çok beğenildi.

En kapsamlı mağaza arama modülü

【免費購物App】TerasPark Outlet-APP點子

Mağazaların kat planı üzerinde kategorize edilerek gösterilmesi sadece Türkiye’de değil dünyadaki en kapsamlı Android uygulaması olarak hayata geçti.

Otopark uygulaması ile park sıkıntısına son

【免費購物App】TerasPark Outlet-APP點子

Uygulamanın otopark özelliği ile; ziyaretçilerimiz otomobillerini nereye park ettiklerini akılda tutmak yerine, alışveriş merkezinin otopark planı üzerinde seçip kaydedebiliyorlar. Böylelikle, alışverişini bitirip AVM’den ayrılmak isteyen ziyaretçilerimiz araçlarını rahatlıkla bulabiliyorlar.

“Alışveriş Sepeti’mde” eksik kalmasın

【免費購物App】TerasPark Outlet-APP點子

Artık neler alacağınızı hafızanıza yazma devri tarih oldu. Alışverişe başlamadan önce satın alacaklarınızın listesini telefonunuza kaydedin, yeni Android uygulaması sayesinde listenizde yer alan fakat satın almadığınız ürünün uyarısı ekranınızda görünecek ve böylelikle eve eksik ürünle dönme sorunu ortadan kalkacak.

免費玩TerasPark Outlet APP玩免費

免費玩TerasPark Outlet App

TerasPark Outlet APP LOGO

TerasPark Outlet LOGO-APP點子

TerasPark Outlet APP QRCode

TerasPark Outlet QRCode-APP點子
熱門國家系統支援版本費用APP評分上架日期更新日期
未知Android
Google Play
1.1
App下載
免費
1970-01-012015-04-24