Tiketa

【免費娛樂App】Tiketa-APP點子

Naujoji mobilioji „Tiketa“ programėlė turi visas šiuo metu „Tiketa“ kasose ir internetiniame puslapyje atliekamas funkcijas (bilietų pirkimo, renginių ir informacijos apie juos paieškos, bilieto telefone), tačiau kartu yra naudinga ne tik prieš renginį, bet ir renginio metu ir net po jo.

Visi programėlės turėtojai, dalyvaudami viename ar kitame renginyje, gali jį fotografuoti ir realiu laiku dalintis „karštomis“ nuotraukomis su savo draugais. Be to, programėlės turėtojams bus skelbiami specialūs konkursai, įvairūs pasiūlymai, suteiksiantys papildomų verčių.

【免費娛樂App】Tiketa-APP點子

Naudojantis programėle, bus nesunku sužinoti ir į kokius renginius eina prie socialinio tinklo „Facebook“ prisijungę draugai, artimieji, kolegos, kurių galbūt ilgą laiką neteko matyti. Tai unikali funkcija padėsianti susiplanuoti savo laisvalaikį, skatinsianti tiesioginį tarpusavio bendravimą ir turiningą laiko praleidimą. „Tiketos“ mobiliąją programėle žmogus gali naudotis ne tik tada, kai jam prireikia bilieto, bet ir per renginius ar net nuobodžiaudamas!

【免費娛樂App】Tiketa-APP點子

【免費娛樂App】Tiketa-APP點子

【免費娛樂App】Tiketa-APP點子

【免費娛樂App】Tiketa-APP點子

免費玩Tiketa APP玩免費

免費玩Tiketa App

Tiketa APP LOGO

Tiketa LOGO-APP點子

Tiketa APP QRCode

Tiketa QRCode-APP點子
熱門國家系統支援版本費用APP評分上架日期更新日期
未知Android
Google Play
1.2.2
App下載
免費
1970-01-012015-04-23
未知iOS
App Store
1.5.3
App下載
免費
2013-02-212015-06-04