eMartin

【免費旅遊App】eMartin-APP點子

eMartin je moderný nástroj pre život v Martine, nech je to Váš domov, miesto vašej dovolenky, či tu máte firmu alebo mestom iba prechádzate. eMartin Vám poskytne prehľad o tom, čo sa v meste deje, kde zaparkujete, kam vyrazíte za zábavou, kde nájdete Mestský úrad, ako a s kým môžete riešiť životné situácie, kde sa dobre najete, či zložíte hlavu. Je to ideálny sprievodca ponuky mesta Martin.

S eMartin máte poruke všetky aktuálne dáta mesta, nemusíte byť vždy online - vyberiete si sami, čo Vás v meste zaujíma a čo budete používať. eMartin využíva všetky možnosti, ktoré ponúka váš telefón alebo tablet - aplikácia Vás pomocou GPS navigácie navedie na väčšinu miest mesta, na kontaktné údaje môžete priamo poslať email, zatelefonovať alebo si jednoducho necháte zobraziť ďalšie informácie na webe - a to všetko na pár kliknutí. Parkovisko môžete zaplatiť priamo cez SMS a pomocou notifikácie nezmeškáte žiadnu dôležitú udalosť či varovanie.

【免費旅遊App】eMartin-APP點子

Čo v eMartin nájdete

Akcie a podujatia, ktoré sa odohrávajú v meste, rýchly prehľad o tom, kde a kedy zájsť do kina na skvelý film či divadelné predstavenie, aké expozície sú inštalované v galérii a múzeách, informácie o aktuálnom dianí, návody na riešenie životných situácií, či úradnú tabuľu. V mestských službách sa dozviete ako nakladať s odpadmi, ale i to kedy Vám vyvezú kontajnery. Cez eMartin sa dá jednoducho vyhľadať parkovisko, zaplatiť parkovné, či zistiť aktuálne dopravné obmedzenie. Turisti tu nájdu okrem možností ubytovania a stravovania i zaujímavosti o meste, prehľad pamiatok v Martine i v okolí a pokiaľ sa prihodí niečo nepredvídané, sú k dispozícii kontakty na lekárske pohotovosti, lekárne, pomoc motoristom či políciu.

【免費旅遊App】eMartin-APP點子

Ako eMartin pracuje

Informácie sú priebežne dopĺňané, pričom sa automaticky zobrazia v aplikácii bez nutnosti inštalovať novú verziu eMartin. Pri každom otvorení aplikácie si môžete vybrať, či chcete byť pripojení online, alebo si dáta stiahnete do telefónu pre použitie offline. Ak nechcete zmeškať zaujímavé informácie, môžete si vybrať notifikácie, ktoré chcete dostávať.

【免費旅遊App】eMartin-APP點子

免費玩eMartin APP玩免費

免費玩eMartin App

eMartin APP LOGO

eMartin LOGO-APP點子

eMartin APP QRCode

eMartin QRCode-APP點子
熱門國家系統支援版本費用APP評分上架日期更新日期
未知Android
Google Play
1.1.0
App下載
免費
1970-01-012015-03-09